Cable; wires,DC 5,5/2,5 plug; straight; 0.5mm2; black; 1.5m
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DC2600.0150E
Tootja: MFG
Tootja tootekood: DC2600.0150E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable; wires,DC 5,5/2,5 plug; straight; 0.5mm2; black; 1.5m
| Max. operating current | 3A |
| Operating temperature | -20...80°C |
| Number of cores | 2 |
| Cable length | 1.5m |
| Rated voltage | 24V |
| Connector variant | straight |
| Type of connection cable | mains DC |
| Cable/adapter structure | DC 5,5/2,5 plug, wires |
| Insulation colour | black |
| Wire cross-section shape | round |