Converter: DC/DC
Kordarv:
700.0
Minimum quantity:
700.0
Tootekood:
DCP010505DBP-U/700
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: DCP010505DBP-U/700
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 100mA |
| Mounting | SMT |
| Power | 1W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Application | IT |
| Output voltage | 5V |
| Insulation voltage | 1kV |
| Efficiency | 81% |
| Output current 2 | 100mA |
| Output voltage 2 | -5V DC |
| Number of outputs | 2 |