Converter: DC/DC
Kordarv:
25.0
Minimum quantity:
25.0
Tootekood:
DCP011512DBP
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: DCP011512DBP
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 42mA |
| Mounting | THT |
| Case | DIP14 |
| Power | 1W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Application | IT |
| Output voltage | 12V |
| Insulation voltage | 1kV |
| Efficiency | 78% |
| Output current 2 | 42mA |
| Output voltage 2 | -12V DC |
| Number of outputs | 2 |