Converter: DC/DC
Kordarv:
25.0
Minimum quantity:
25.0
Tootekood:
DCP012405BP-U-1
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: DCP012405BP-U
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 200mA |
| Mounting | SMT |
| Power | 1W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Output voltage | 5V DC |
| Input voltage | 24V DC |
| Insulation voltage | 1kV |
| Efficiency | 77% |
| Number of outputs | 1 |