Converter: DC/DC
Kordarv:
28.0
Minimum quantity:
28.0
Tootekood:
DCP020509U-1
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: DCP020509U
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 222mA |
| Mounting | SMT |
| Power | 2W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Output voltage | 9V DC |
| Insulation voltage | 1kV |
| Efficiency | 82% |
| Number of outputs | 1 |