Converter: DC/DC
Kordarv:
28.0
Minimum quantity:
28.0
Tootekood:
DCP021515U
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: DCP021515U
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 133mA |
| Mounting | SMT |
| Power | 2W |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Application | IT |
| Output voltage | 15V |
| Insulation voltage | 1kV |
| Efficiency | 88% |
| Number of outputs | 1 |