Converter: DC/DC
Kordarv:
700.0
Minimum quantity:
700.0
Tootekood:
DCPA10505P-U/700
Tootja: TEXAS INSTRUMENTS
Tootja tootekood: DCPA10505P-U/700
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC
| Output current | 200mA |
| Mounting | SMT |
| Power | 1W |
| Operating temperature | -40...100°C |
| Output voltage | 5V DC |
| Insulation voltage | 2kV |
| Efficiency | 85% |
| Number of outputs | 1 |