DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 40 W, 15 V, 2.7 A
Kordarv:
64.0
Minimum quantity:
64.0
Tootekood:
DDC4024S15
Tootja: XP POWER
Tootja tootekood: DDC4024S15
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele DC/DC Converter, ITE, 1 Output, 40 W, 15 V, 2.7 A
| Output current | 2.7A |
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Power | 40W |
| Operating temperature | -40...70°C |
| Output voltage | 15V DC |
| Input voltage | 10...32V DC |
| Insulation voltage | 1.5kV DC |
| Efficiency | 84% |
| Number of outputs | 1 |
| Switching frequency | 65kHz |