Converter: DC/DC; 30W; Uin: 150÷1500V; Uout: 15VDC; Iout: 2A; 310g
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DDRH-30-15DR
Tootja: MEAN WELL
Tootja tootekood: DDRH-30-15DR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 30W; Uin: 150÷1500V; Uout: 15VDC; Iout: 2A; 310g
| Output current | 2A |
| Mounting | for DIN rail mounting |
| Power | 30W |
| Operating temperature | -40...80°C |
| Protection | against reverse polarity, anti-overload, anti-overvoltage, overheating, short circuit protection, undervoltage |
| Output voltage | 15V DC |
| Insulation voltage | 4kV |
| Efficiency | 88% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | terminal block |