Converter: DC/DC; 30W; Uin: 150÷1500V; Uout: 48VDC; Iout: 625mA; 305g
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DDRH-30-48ST
Tootja: MEAN WELL
Tootja tootekood: DDRH-30-48ST
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Converter: DC/DC; 30W; Uin: 150÷1500V; Uout: 48VDC; Iout: 625mA; 305g
| Output current | 625mA |
| Mounting | screw type |
| Power | 30W |
| Operating temperature | -40...80°C |
| Protection | against reverse polarity, anti-overload, anti-overvoltage, overheating, short circuit protection, undervoltage |
| Output voltage | 48V DC |
| Insulation voltage | 4kV |
| Efficiency | 91% |
| Number of outputs | 1 |
| Electrical connection | terminal block |