Display: LCD; 7-segment (digital); STN Positive; No.of dig: 6
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DE 126-RS-20/7,5/M
Tootja: DISPLAY ELEKTRONIK
Tootja tootekood: DE 126-RS-20/7,5/M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: LCD; 7-segment (digital); STN Positive; No.of dig: 6
| Operating temperature | -20...70°C |
| Dimensions | 63.5x22.9x1.1mm |
| Kind of display | 7-segment |
| Display technology | STN Positive |
| Window dimensions (H x W) | 58.5x12.4mm |
| Type of display | LCD |
| Digit height | 8.9mm |
| Number of displayed digits | 6 |