Display: LCD; 7-segment (digital); STN Positive; No.of dig: 5
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DE 129-RS-20/12,2/V
Tootja: DISPLAY ELEKTRONIK
Tootja tootekood: DE 129-RS-20/12,2/V
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: LCD; 7-segment (digital); STN Positive; No.of dig: 5
| Operating temperature | -20...70°C |
| Dimensions | 50.8x30.5x1.1mm |
| Kind of display | 7-segment |
| Display technology | STN Positive |
| Window dimensions (H x W) | 44.5x16.5mm |
| Type of display | LCD |
| Digit height | 10.2mm |
| Number of displayed digits | 5 |