Display: LCD; 7-segment (digital); STN Positive; No.of dig: 3.5
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DE 131-TU-30/6,35/M
Tootja: DISPLAY ELEKTRONIK
Tootja tootekood: DE 131-TU-30/6,35/M
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: LCD; 7-segment (digital); STN Positive; No.of dig: 3.5
| Operating temperature | -40...90°C |
| Dimensions | 69.9x38.1x1.1mm |
| Kind of display | 7-segment |
| Display technology | STN Positive |
| Window dimensions (H x W) | 62.2x24.1mm |
| Type of display | LCD |
| Digit height | 17.8mm |
| Number of displayed digits | 3.5 |