Display: LCD; 7-segment (digital); STN Positive; No.of dig: 6
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DE 156-TU-30/7,5/V
Tootja: DISPLAY ELEKTRONIK
Tootja tootekood: DE 156-TU-30/7,5/V
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: LCD; 7-segment (digital); STN Positive; No.of dig: 6
| Operating temperature | -40...90°C |
| Dimensions | 137.2x45.7x1.1mm |
| Kind of display | 7-segment |
| Display technology | STN Positive |
| Window dimensions (H x W) | 130.8x31.8mm |
| Type of display | LCD |
| Digit height | 25.4mm |
| Number of displayed digits | 6 |