Display: LCD; 7-segment (digital); STN Positive; No.of dig: 6
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DE 337-TU-30/7,5
Tootja: DISPLAY ELEKTRONIK
Tootja tootekood: DE 337-TU-30/7,5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: LCD; 7-segment (digital); STN Positive; No.of dig: 6
| Operating temperature | -40...90°C |
| Dimensions | 335x96x1.1mm |
| Kind of display | 7-segment |
| Display technology | STN Positive |
| Window dimensions (H x W) | 329x84mm |
| Type of display | LCD |
| Digit height | 80mm |
| Number of displayed digits | 6 |