DE0703-10
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE0703-10
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; 1.68A; 72mΩ; 7.3x7.3x3.2mm; ±20%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 72mΩ |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 1.68A |
| Body dimensions | 7.3x7.3x3.2mm |
| Inductance | 10µH |