Tootekood: DE0703-270
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE0703-270
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 270uH; 320mA; 2.31Ω; 7.3x7.3x3.2mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 2.31Ω
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 320mA
Body dimensions 7.3x7.3x3.2mm