Inductor: wire; SMD; 33uH; 910mA; 240mΩ; 7.3x7.3x3.2mm; ±20%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
DE0703-33
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE0703-33
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 33uH; 910mA; 240mΩ; 7.3x7.3x3.2mm; ±20%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 240mΩ |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 910mA |
| Body dimensions | 7.3x7.3x3.2mm |
| Inductance | 33µH |
| Type of inductor | wire |