Tootekood: DE0703-390
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE0703-390
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 390uH; 260mA; 2.94Ω; 7.3x7.3x3.2mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 2.94Ω
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 260mA
Body dimensions 7.3x7.3x3.2mm