Tootekood: DE0703-470
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE0703-470
  • Body dimensions
  • Inductance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 470uH; 240mA; 4.18Ω; 7.3x7.3x3.2mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 4.18Ω
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 240mA
Body dimensions 7.3x7.3x3.2mm
Inductance 470µH