Tootekood: DE0703-68
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE0703-68
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 68uH; 610mA; 520mΩ; 7.3x7.3x3.2mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 520mΩ
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 610mA
Body dimensions 7.3x7.3x3.2mm
Inductance 68µH