Tootekood: DE0703-820
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE0703-820
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 820uH; 180mA; 6.54Ω; 7.3x7.3x3.2mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 6.54Ω
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 180mA
Body dimensions 7.3x7.3x3.2mm
Inductance 820µH