DE0704-10
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE0704-10
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; 1.84A; 49mΩ; 7.3x7.3x4.5mm; ±20%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 49mΩ |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 1.84A |
| Body dimensions | 7.3x7.3x4.5mm |
| Inductance | 10µH |