Inductor: wire; SMD; 1mH; 180mA; 6Ω; 7.3x7.3x4.5mm; ±20%; -40÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
DE0704-1000
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE0704-1000
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1mH; 180mA; 6Ω; 7.3x7.3x4.5mm; ±20%; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 6Ω |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 180mA |
| Body dimensions | 7.3x7.3x4.5mm |
| Inductance | 1mH |
| Type of inductor | wire |