Tootekood: DE0704-120
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE0704-120
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 120uH; 520mA; 660mΩ; 7.3x7.3x4.5mm; ±20%
Mounting SMD
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 520mA
Body dimensions 7.3x7.3x4.5mm
Inductance 120µH