Tootekood: DE0704-220
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE0704-220
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 220uH; 360mA; 1.17Ω; 7.3x7.3x4.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 1.17Ω
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 360mA
Body dimensions 7.3x7.3x4.5mm
Inductance 220µH