Inductor: wire; SMD; 27uH; 1.12A; 150mΩ; 7.3x7.3x4.5mm; ±20%
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
DE0704-27
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE0704-27
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 27uH; 1.12A; 150mΩ; 7.3x7.3x4.5mm; ±20%
| Mounting | SMD |
| Resistance | 150mΩ |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 1.12A |
| Body dimensions | 7.3x7.3x4.5mm |
| Inductance | 27µH |
| Type of inductor | wire |