Tootekood: DE0704-33
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE0704-33
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 33uH; 960mA; 170mΩ; 7.3x7.3x4.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 170mΩ
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 960mA
Body dimensions 7.3x7.3x4.5mm
Inductance 33µH