Tootekood: DE0704-330
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE0704-330
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 330uH; 320mA; 1.86Ω; 7.3x7.3x4.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 1.86Ω
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 320mA
Body dimensions 7.3x7.3x4.5mm
Inductance 330µH