Tootekood: DE0704-470
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE0704-470
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 470uH; 260mA; 3.01Ω; 7.3x7.3x4.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 3.01Ω
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 260mA
Body dimensions 7.3x7.3x4.5mm
Inductance 470µH