Tootekood: DE0704-680
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE0704-680
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 680uH; 220mA; 4.63Ω; 7.3x7.3x4.5mm; ±20%
Mounting SMD
Resistance 4.63Ω
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 220mA
Body dimensions 7.3x7.3x4.5mm
Inductance 680µH