Ceramic Suppression Capacitor, 68 pF, DE1 Series, ± 10%, X1 / Y1, 500 V, 500 V
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DE11XRA680KA4BQ01F
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: DE11XRA680KA4BQ01F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Ceramic Suppression Capacitor, 68 pF, DE1 Series, ± 10%, X1 / Y1, 500 V, 500 V
| Mounting | THT |
| Operating voltage | 500V AC |
| Operating temperature | -40...125°C |
| Tolerance | ±10% |
| Leads | radial |
| Terminal pitch | 10mm |
| Height | 5mm |
| Diameter | 9mm |
| Capacitance | 68pF |
| Kind of capacitor | X1, Y1 |
| Type of capacitor | ceramic |
| Max operating temperature | 85°C |