Inductor: wire; SMD; 1.3uH; 8A; 12mΩ; 12x12x6mm; ±20%; -40÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
DE1205-1.3
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE1205-1,3
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1.3uH; 8A; 12mΩ; 12x12x6mm; ±20%; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 12mΩ |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 8A |
| Body dimensions | 12x12x6mm |
| Inductance | 1.3µH |
| Type of inductor | wire |