DE1205-10
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE1205-10
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; 4A; 25mΩ; 12x12x6mm; ±20%; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 25mΩ |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 4A |
| Body dimensions | 12x12x6mm |
| Inductance | 10µH |