Tootekood: DE1205-15
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE1205-15
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; 3.3A; 30mΩ; 12x12x6mm; ±20%; -40÷85°C
Mounting SMD
Resistance 30mΩ
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 3.3A
Body dimensions 12x12x6mm
Inductance 15µH