Inductor: wire; SMD; 150uH; 1A; 230mΩ; 12x12x6mm; ±20%; -40÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
DE1205-150
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE1205-150
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 150uH; 1A; 230mΩ; 12x12x6mm; ±20%; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 230mΩ |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 1A |
| Body dimensions | 12x12x6mm |
| Inductance | 150µH |
| Type of inductor | wire |