Inductor: wire; SMD; 2.1uH; 7A; 14mΩ; 12x12x6mm; ±20%; -40÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
DE1205-2,1
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE1205-2,1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.1uH; 7A; 14mΩ; 12x12x6mm; ±20%; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 14mΩ |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 7A |
| Body dimensions | 12x12x6mm |
| Inductance | 2.1µH |
| Type of inductor | wire |