Tootekood: DE1205-220
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE1205-220
  • Mounting
  • Resistance
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Operating current
  • Body dimensions
  • Inductance
  • Type of inductor
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 220uH; 800mA; 400mΩ; 12x12x6mm; ±20%; -40÷85°C
Mounting SMD
Resistance 400mΩ
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 800mA
Body dimensions 12x12x6mm
Inductance 220µH