Tootekood: DE1205-33
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE1205-33
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 33uH; 2.1A; 57mΩ; 12x12x6mm; ±20%; -40÷85°C
Mounting SMD
Resistance 57mΩ
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 2.1A
Body dimensions 12x12x6mm
Inductance 33µH