Inductor: wire; SMD; 39uH; 2A; 68mΩ; 12x12x6mm; ±20%; -40÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
DE1205-39
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE1205-39
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 39uH; 2A; 68mΩ; 12x12x6mm; ±20%; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 68mΩ |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 2A |
| Body dimensions | 12x12x6mm |
| Inductance | 39µH |
| Type of inductor | wire |