Tootekood: DE1205-390
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE1205-390
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 390uH; 650mA; 690mΩ; 12x12x6mm; ±20%; -40÷85°C
Mounting SMD
Resistance 690mΩ
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 650mA
Body dimensions 12x12x6mm