Tootekood: DE1205-560
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE1205-560
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 560uH; 540mA; 860mΩ; 12x12x6mm; ±20%; -40÷85°C
Mounting SMD
Resistance 860mΩ
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 540mA
Body dimensions 12x12x6mm
Inductance 560µH