Inductor: wire; SMD; 680uH; 480mA; 1.2Ω; 12x12x6mm; ±20%; -40÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
2.0
Tootekood:
DE1205-680
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE1205-680
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 680uH; 480mA; 1.2Ω; 12x12x6mm; ±20%; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 1.2Ω |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 480mA |
| Body dimensions | 12x12x6mm |
| Inductance | 680µH |
| Type of inductor | wire |