Tootekood: DE1205-82
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE1205-82
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 82uH; 1.4A; 140mΩ; 12x12x6mm; ±20%; -40÷85°C
Mounting SMD
Resistance 140mΩ
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.4A
Body dimensions 12x12x6mm
Inductance 82µH