Inductor: wire; SMD; 1uH; 14A; 6mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
DE1207-1
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE1207-1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 1uH; 14A; 6mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 6mΩ |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±30% |
| Operating current | 14A |
| Body dimensions | 12x12x8mm |
| Inductance | 1µH |
| Type of inductor | wire |