Tootekood: DE1207-10
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE1207-10
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 10uH; 6.7A; 19mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷85°C
Mounting SMD
Resistance 19mΩ
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 6.7A
Body dimensions 12x12x8mm
Inductance 10µH