Tootekood: DE1207-15
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE1207-15
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 15uH; 5.65A; 26mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷85°C
Mounting SMD
Resistance 26mΩ
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 5.65A
Body dimensions 12x12x8mm
Inductance 15µH