Tootekood: DE1207-150
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE1207-150
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 150uH; 1.8A; 227mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷85°C
Mounting SMD
Resistance 227mΩ
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 1.8A
Body dimensions 12x12x8mm
Inductance 150µH