Tootekood: DE1207-2.4
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE1207-2.4
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 2.4uH; 10.3A; 10mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷85°C
Mounting SMD
Resistance 10mΩ
Operating temperature -40...85°C
Tolerance ±20%
Operating current 10.3A
Body dimensions 12x12x8mm
Inductance 2.4µH