DE1207-33
Tootja: FERROCORE
Tootja tootekood: DE1207-33
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; SMD; 33uH; 3.9A; 53mΩ; 12x12x8mm; ±20%; -40÷85°C
| Mounting | SMD |
| Resistance | 53mΩ |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±20% |
| Operating current | 3.9A |
| Body dimensions | 12x12x8mm |
| Inductance | 33µH |